NAKED 2 Urban Decay-Професионални четки за шминкање| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

  Сет професионални четки за шминкање од NAKED Urban Decay 12 Kозметички четки Соодветно пакување Меко и нежно влакно Одличен квалитет Индивидуални футроли за секоја од четките  

NAKED 3 Urban Decay-Професионални четки за шминкање| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

За ГЛАМУРОЗЕН изглед и лесно нанесување на Вашата омилена козметика изберете го NAKED 3 сетот од 12 професионални четки кои создадени само за Вас! Со нашите повеќенаменски четки сте на чекор до совршена шминка како од козметички салон, а сето тоа може да го сторите во комфорот на Вашиот дом. Заштитен и спакуван во соодветна [...]

Golden Rose Kajal Ајлајнер за очи| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Водоотпорен ајлајнер за ултра-интензивна црна боја на очните капаци, која трае до 12 часа. -Кремаста и постојана текстура, збогатена со Витамин Е, Витамин Ц, минерали и екстракт од маслиново масло; -Совршен за креирање "Smokey Eyes Look"  за мистериозен, драматичен поглед; -Не се размачкува;  

Црна маска за лице од Ministar-Синоним за ефикасност|Миа-Мое катче за нега и убавина.мк

Медицинска Црна Маска од Ministar за длабинско чистење на акни, митесери, затегнување на кожата и осветлување-100 мл Медицинска црна маска за детоксификација, длабинско чистење и осветлување на кожата. Богата со природни состојки и минерали ја чисти нечистотијата и мастите од порите на кожата, ја подобрува циркулацијата, ја чисти сувата кожа од лицето, митесерите и акните. Благодарение [...]

Fonex Olive Therapy Hair Elixir-Еликсир за коса со маслиново масло| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Еликсирот Fonex Olive Therapy ја потхранува и хидрира косата благодарение на формулата со маслиновото масло кое е чудото на Медитеранот. Содржи балансирана комбинација од природно маслиново, бадемово, јојоба и кокосово масло и е од витално значење за 100% природна нега на коса. Овој производ е вистинска витаминска бомба-дар од природата кој ја регенерира, хидрира и [...]

Fonex Argan Therapy Третман за коса 10 во 1 со арганово маслo| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Fonex Argan Therapy 10 in 1 Hair treatment - Третман за сите типови коса 10 во 1 со арганово масло - 150 ml Уникатен третман за коса со природно арганово масло Argan Therapy 10 in 1  за сите типови коса. Производ за природна нега кој заменува 10 различни третмани: 1) Ја обновува сувата и оштетена [...]

Fonex Argan Hair Elixir – Еликсир за коса со арганово масло| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Argan Hair Elixir - Еликсир за коса со арганово масло од Fonex - 100 мл Еликсир кој содржи балансирана комбинација од природно арганово, бадемово, јојоба и кокосово масло и е од витално значење за 100% природна нега на коса. Ја обновува третираната коса, изгорена (при бланширање, пеглање, фарбање, виткање), го потхранува коренот, ја обновува, хидрира [...]

Fonex Argan Therapy Двофазен Спреј за коса| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Fonex Argan Therapy Двофазен спреј за коса - 150 мл Двофазниот спреј од Fonex ја потхранува, обновува и хидрира косата благодарение на аргановото масло кое го содржи. Воедно ѝ дава сјај и мекост, правејќи ја полесна за расчешлување. Го спречува статичкиот електрицитет. Ја враќа влажноста на косата по фенирање и го олеснува обликувањето. Упатство за употреба: [...]

Fonex Argan Therapy- Маска за коса со арганово масло| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Маската за коса со арганово масло ја хидрира и потхранува косата, правејќи ја помека и посветла и најважно од се ја штити од надворешни влијанија. НАЧИН НА УПОТРЕБА: Нанесете ја маската на коса исушена со крпа и оставете ја да делува  5 -10 минути. Протријте убаво и исплакнете со млака вода. СОВЕТ: Доколку имате тип на [...]

Still Blondy Бланш за коса| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Не ја суши косата. Благодарение на специјалната формула ја одржува хидратацијата во текот на целиот процес на осветлување на косата. Ефикасен. Делува брзо и не ја иритира кожата. Го неутрализира жолтиот тон! Содржи пигменти кои го спречуваат создавањето на непосакуваниот жолт тон во коренот на косата. *Резултатот зависи од моменталната боја на Вашата коса. САМО [...]

M.A.C.-СЕТ ПРОФЕСИОНАЛНИ ОВАЛНИ ЧЕТКИ|МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Сет Овални четки за совршено, професионално блендање од M.A.C. -10 Професионални четки - Секоја од четките е со различна големина и намена -Меки и нежни за Вашето лице -    

АУРА-Козметика со ВРВЕН Квалитет по светски стандарди!| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Производството на козметиката е најдинамично во светот. Тоа има за задача да ги обедини и следи иновациите и промените во модните трендови, науката, знаењето, технологијата, естетиката, пред се квалитетот и на тој начин да го привлече вниманието и  интересот на потрошувачот. Токму затоа, секојдневниот стремеж кон создавање производи со одличен, врвен квалитет по светски стандард  е [...]