@miamoekatcezanegaiubavina.com

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fkaratas.kozmetik%2Fvideos%2F700622136787215%2F&show_text=0&width=560“>Zenix Professional

Почитувани,

Добредојдовте на нашата веб-страна

Ние сме интернет продавница каде може да порачате производи за нега на коса, лице, тело и декоративна козметика. Нудиме богат спектар на внимателно селектирани производи со врвен квалитет по достапни цени.

Се што е потребно да сторите за порачување е да ни пишете порака на https://www.facebook.com/miamoekatcezaubavinacom/  со ваши лични податоци (име и презиме, домашна адреса, телефонски број) и посакуваниот производ.

Доставата ја реализираме преку Брза пратка низ сите градови и села ширум Македонија.

Порачаниот производ го добивате во рок од 1-2 работни дена и се плаќа веднаш по приемот на ваша домашна адреса.

Доставата чини 120 денари.

Со почит,

МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s