Golden Rose Kajal Ајлајнер за очи| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Водоотпорен ајлајнер за ултра-интензивна црна боја на очните капаци, која трае до 12 часа.

-Кремаста и постојана текстура, збогатена со Витамин Е, Витамин Ц, минерали и екстракт од маслиново масло;
-Совршен за креирање “Smokey Eyes Look”  за мистериозен, драматичен поглед;

-Не се размачкува;

 

56a39983d4e88b977153053e0cebd31f288117265533_1340451199380399_9012595009270054912_n

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s