Still Blondy Бланш за коса| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Не ја суши косата. Благодарение на специјалната формула ја одржува хидратацијата во текот на целиот процес на осветлување на косата. Ефикасен. Делува брзо и не ја иритира кожата. Го неутрализира жолтиот тон! Содржи пигменти кои го спречуваат создавањето на непосакуваниот жолт тон во коренот на косата. *Резултатот зависи од моменталната боја на Вашата коса. САМО [...]

M.A.C.-СЕТ ПРОФЕСИОНАЛНИ ОВАЛНИ ЧЕТКИ|МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Сет Овални четки за совршено, професионално блендање од M.A.C. -10 Професионални четки - Секоја од четките е со различна големина и намена -Меки и нежни за Вашето лице -    

NAKED 2 Urban Decay-Професионални четки за шминкање| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

  Сет професионални четки за шминкање од NAKED Urban Decay 12 Kозметички четки Соодветно пакување Меко и нежно влакно Одличен квалитет Индивидуални футроли за секоја од четките  

АУРА-Козметика со ВРВЕН Квалитет по светски стандарди!| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Производството на козметиката е најдинамично во светот. Тоа има за задача да ги обедини и следи иновациите и промените во модните трендови, науката, знаењето, технологијата, естетиката, пред се квалитетот и на тој начин да го привлече вниманието и  интересот на потрошувачот. Токму затоа, секојдневниот стремеж кон создавање производи со одличен, врвен квалитет по светски стандард  е [...]

NAKED 3 Urban Decay-Професионални четки за шминкање| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

За ГЛАМУРОЗЕН изглед и лесно нанесување на Вашата омилена козметика изберете го NAKED 3 сетот од 12 професионални четки кои создадени само за Вас! Со нашите повеќенаменски четки сте на чекор до совршена шминка како од козметички салон, а сето тоа може да го сторите во комфорот на Вашиот дом. Заштитен и спакуван во соодветна [...]

Golden Rose Kajal Ајлајнер за очи| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Водоотпорен ајлајнер за ултра-интензивна црна боја на очните капаци, која трае до 12 часа. -Кремаста и постојана текстура, збогатена со Витамин Е, Витамин Ц, минерали и екстракт од маслиново масло; -Совршен за креирање "Smokey Eyes Look"  за мистериозен, драматичен поглед; -Не се размачкува;