Golden Rose Kajal Ајлајнер за очи| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Водоотпорен ајлајнер за ултра-интензивна црна боја на очните капаци, која трае до 12 часа. -Кремаста и постојана текстура, збогатена со Витамин Е, Витамин Ц, минерали и екстракт од маслиново масло; -Совршен за креирање "Smokey Eyes Look"  за мистериозен, драматичен поглед; -Не се размачкува;