M.A.C.-СЕТ ПРОФЕСИОНАЛНИ ОВАЛНИ ЧЕТКИ|МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Сет Овални четки за совршено, професионално блендање од M.A.C. -10 Професионални четки - Секоја од четките е со различна големина и намена -Меки и нежни за Вашето лице -    

NAKED 2 Urban Decay-Професионални четки за шминкање| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

  Сет професионални четки за шминкање од NAKED Urban Decay 12 Kозметички четки Соодветно пакување Меко и нежно влакно Одличен квалитет Индивидуални футроли за секоја од четките  

NAKED 3 Urban Decay-Професионални четки за шминкање| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

За ГЛАМУРОЗЕН изглед и лесно нанесување на Вашата омилена козметика изберете го NAKED 3 сетот од 12 професионални четки кои создадени само за Вас! Со нашите повеќенаменски четки сте на чекор до совршена шминка како од козметички салон, а сето тоа може да го сторите во комфорот на Вашиот дом. Заштитен и спакуван во соодветна [...]

Црна маска за лице од Ministar-Синоним за ефикасност|Миа-Мое катче за нега и убавина.мк

Медицинска Црна Маска од Ministar за длабинско чистење на акни, митесери, затегнување на кожата и осветлување-100 мл Медицинска црна маска за детоксификација, длабинско чистење и осветлување на кожата. Богата со природни состојки и минерали ја чисти нечистотијата и мастите од порите на кожата, ја подобрува циркулацијата, ја чисти сувата кожа од лицето, митесерите и акните. Благодарение [...]

Fonex Olive Therapy Hair Elixir-Еликсир за коса со маслиново масло| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Еликсирот Fonex Olive Therapy ја потхранува и хидрира косата благодарение на формулата со маслиновото масло кое е чудото на Медитеранот. Содржи балансирана комбинација од природно маслиново, бадемово, јојоба и кокосово масло и е од витално значење за 100% природна нега на коса. Овој производ е вистинска витаминска бомба-дар од природата кој ја регенерира, хидрира и [...]

Fonex Argan Hair Elixir – Еликсир за коса со арганово масло| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

Argan Hair Elixir - Еликсир за коса со арганово масло од Fonex - 100 мл Еликсир кој содржи балансирана комбинација од природно арганово, бадемово, јојоба и кокосово масло и е од витално значење за 100% природна нега на коса. Ја обновува третираната коса, изгорена (при бланширање, пеглање, фарбање, виткање), го потхранува коренот, ја обновува, хидрира [...]