NAKED 2 Urban Decay-Професионални четки за шминкање| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

  Сет професионални четки за шминкање од NAKED Urban Decay 12 Kозметички четки Соодветно пакување Меко и нежно влакно Одличен квалитет Индивидуални футроли за секоја од четките  

NAKED 3 Urban Decay-Професионални четки за шминкање| МИА-Мое катче за нега и убавина.мк

За ГЛАМУРОЗЕН изглед и лесно нанесување на Вашата омилена козметика изберете го NAKED 3 сетот од 12 професионални четки кои создадени само за Вас! Со нашите повеќенаменски четки сте на чекор до совршена шминка како од козметички салон, а сето тоа може да го сторите во комфорот на Вашиот дом. Заштитен и спакуван во соодветна [...]